خدمات جانبی MR-PC

نصب ویندوز با درایور

ویندوز نرم افزاری می باشد که  دارای محیطی می باشد که کاربر برای انجام کارهای خود باید بر روی سیستم خود ابتدا ویندوز نصب کند.

در حال حاضر بهترین ویندوز از نظر کارشناسی ویندوز 7 نسخه سرویس پک 1 می باشد و جدید ترین ویندوز موجود 10 می باشد اما لحاظ کارایی 7 بهترین است که با توجه به خواسته کاربر ویندوز مورد نظر را بر روی سیستم نصب می گردد.

نصب ویندوز

تعویض LCD لپ تاپ

در صورت شکسته شدن یا خراب شدن تاچ و  ال سی دی گوشی وتبلت یا لپ تاپ میتوانید به ما مراجعه فرمایید.

تعویض lcd

نصب نرم افزارهای تخصصی

نرم افزاهایی می باشند که مهندسان یا کاربران باتوجه به نیاز و تخصص انها از این نرم افزارها استفاده می کنند.

نرم افزار ها نظیر ویژیو ال استادیو که برای برنامه نویسان یا اتوکد برای مهندسین عمران و هزاران نرم افزار تخصصی مفید دیگر که باتوجه به خواسته و تخصص کاربر انتخاب و در سیستم نصب می گردد.

نصب نرم افزارهای عمومی

نصب نرم افزار های عمومی

نرم افزار هایی هستند که مورد نیاز کاربر قرار میگیرد و در هر سیستم لازم است که نصب باشد.

این نرم افزارها مانند مرورگرها می باشد که برای جستجو در وب استفاده می شود یا office مجموعه ای از نرم افزارهایی مانند word برای تایپ و نوشتن متن یا اکسل برای درست کردن جدول و…. و خیلی دیگر از نرم افزارها که برای سیستم کاربر لازم می باشد.

نصب نرم افزارهای تخصصی

ویروس کشی و نصب آنتی ویروس

زمانی که هارد یا فلش یا مموری یا سیستمتان ویروسی شد میتوانید به ما مراجعه کنید.بر روی سیستم ها غیر از ویروس کشی برای اینکه مجدد سیستم ویروس نگیرد انتی ویروس های یک سال با قابلیت اپدیت شدن نصب میگردد.

پارتیشن بندی هارد

به منظور تقسیم بندی مقدار فضای هارد دیسک به درایوهای یا پارتیشن های دیگر انجام می شود.

پارتیشن بندی هارد دیسک

ارتقاء و نصب قطعات کیس و لپ تاپ

ارتقاء سخت افزار به منظور استفاده بهتر از سیستم و انجام کارهای بیشتر و پشتیبانی از نرم افزاها و کارهای که نیاز به سیستم قوی تری دارد انجام می گردد.

در کیس قطعات با توجه به نسل و مشخصات برد اصلی که تا چه حد و از  قطعه مورد نظر پشتیبانی میشود یا نه.

و در لپ تاپ فقط هارد و رم با توجه به قابلیت سیستم که تا چه حد میتوان ارتقا داد،ارتقا بدهیم

ارتقاع و نصب قطعات کیس و لپ تاپ

سرویس سخت افزاری

سرویس سخت افزاری به منظور جلوگیری از گرمای غیر معمول سیستم که موجب هنگی سیستم هم میشود و جلو پیری از سوختن وخراب شدن سیستم انجام میشود.در.اقع با این کار سیستم نو میشود و به خوبی کار میکند و اگر خرابی در ان وجود داشته باشد اعلام میشود و با توجه به خواسته کاربر تعمیر میگردد .معمولا بهتر است هر دوسال یک بار این عمل انجام گیرد.

سرویس سخت افزاری

شارژ کارتریج پرینتر

در صورت تمام شدن کاتریج های لیزری میتوان انها را شارژ کرد و از ان مثل قبل استفاده کرد.

شارژ کاتریج

ریکاوری فلش و مموری

ریکاوری فلش و مموری زمانی انجام میشود که کاربر در ان اطلاعات مهمی دارد و انها را میخواهد و دراثر عواملی مثل ویروس فرمت یا پاک می شوند.

ناگفته نماند بازگشت اطلاعات به طور کامل و درست 50 درصد می باشد. زمانی که اطلاعات فلش یا مموری فرمت یا پاک شد اطلاعات داخل فلش یا مموری ریخته نشود.

ریکاوری فلش و مموری

ریکاوری هارد

زمانی هارد را ریکاوری میکنیم که کاربر اطلاعات مهمی در هارد داشته باشد و در اثر عواملی مثل ویروس پاک شده ریکاوری میگردد هارد نا گفته نماند بازگشت کامل اطلاعات 50 درصد میباشد و درخیلی از مواقع اطلاعاتی مثل عکس به درستی بازیابی نمیشود.

توجه زمانی که اطلاعات هارد فرمت یا پاک شد اطلاعات داخل هارد ریخته نشود و سعی کنید نام فایلها رو به صورت لاتین ذخیره کنید احتمال برگشت انها بیشتر خواهد بود.

ریکاوری هارد

شکستن پسورد ویندوز

اگر پسورد ویندوزتان را فراموش کردید نیازی به تعویض ویندوز نیست با مراجعه به ما میتوانید مشکل را برطرف کنیم.

شکستن پسورد